Grobowce

Nasza kultura od zawsze jest związana z kultem osoby zmarłej. Miłość, pamięć i szacunek to wyznacznik naszej wiary i obyczajowości względem zmarłej, bliskiej osoby. Nagrobek ma przypominać nam o nich. Nasza firma proponuje Państwu podstawowe rodzaje nagrobków: nagrobki ziemne, nagrobki pod grobowiec kończąc na małych pod urnę i nagrobkach dziecięcych. Wybór nagrobka nie jest łatwy. Nagrobek ma spełniać oczekiwania osób żyjących, a zarazem w pewien sposób ma być odzwierciedleniem osoby pochowanej, czasem ostatniej jego woli.

Aby pomóc Państwu w wyborze, oferujemy w naszym punkcie sprzedaży wiele modeli nagrobków w różnych kolorach i rozmiarach. Można je obejrzeć w Lubaniu, przy ul. Wrocławskiej 20a. W formie promocji litery piaskowane bielone lub czernione oraz montaż danej jednostki jest gratis. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do wystawy. Wykonujemy też nagrobki na zamówienie.

high-endrolex.com

Państwa projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu sprostamy z wielką satysfakcją i zadowoleniem obu stron. Przedstawiamy przykładowe projekty naszych prac.