Nagrobki

Nasza kultura od zawsze jest związana z kultem osoby zmarłej. Miłość, pamięć i szacunek to wyznacznik naszej wiary i obyczajowości względem zmarłej, bliskiej osoby. Nagrobek ma przypominać nam o nich. Nasza firma proponuje Państwu podstawowe rodzaje nagrobków: nagrobki ziemne, nagrobki pod grobowiec kończąc na małych pod urnę i nagrobkach dziecięcych. Wybór nagrobka nie jest łatwy. Nagrobek ma spełniać oczekiwania osób żyjących, a zarazem w pewien sposób ma być odzwierciedleniem osoby pochowanej, czasem ostatniej jego woli.

Aby pomóc Państwu w wyborze, oferujemy w naszym punkcie sprzedaży wiele modeli nagrobków w różnych kolorach i rozmiarach. Można je obejrzeć w Lubaniu, przy ul. Wrocławskiej 20a. W formie promocji litery piaskowane bielone lub czernione oraz montaż danej jednostki jest gratis. Oczywiście nie ograniczamy się tylko do wystawy. Wykonujemy też nagrobki na zamówienie.

Państwa projekt jest dla nas wyzwaniem, któremu sprostamy z wielką satysfakcją i zadowoleniem obu stron. Przedstawiamy przykładowe projekty naszych prac.

Nagrobki Pojedyncze

Nagrobki Podwójne